من ناامیدی و چالش هایی را تجربه کرده ام که رهبران در مدارس از دو طرف حصار با آن روبرو هستند. من بعنوان یک معلم و رهبر مجبور شدم دائماً تغییر پست هدف بدهم و سازگار شوم ، در محدود کردن مهلت ها و محدودیت های زمانی کار کنم و همچنان سعی کنم آرام و جمع باشم. من به عنوان مشاور در LearnMaker با طیف گسترده ای از تیم های رهبری کار می کنم تا تئوری های مدیریت موثر پروژه را در مدرسه اعمال کنم.
مدیریت پروژه در مدرسه

در این مقاله من ایده ها ، مراحل عملی و تجربه شخصی شامل بیش از ده سال در آموزش و پرورش و بیش از سه سال کار با شرکت های چند ملیتی را ارائه خواهم داد تا آنچه را که یافته ایم خوب است با شما به اشتراک بگذارم.

بنابراین برای شروع ، یکی از سیستم های اساسی که هر مدرسه باید توسعه دهد ، توانایی مدیریت پروژه ها است. با یک فرایند مدیریت ساده ، مدارس می توانند مشکلات مربوط به سازمان ، ارتباط و پیگیری را برطرف کنند. در این پست 5 مرحله در مورد چگونگی انطباق و بکارگیری این فرایندها در مدرسه شما ارائه می دهم.
1. همه را در حلقه نگه دارید

تا به حال به جلسه ای رفته اید که بیش از دو ساعت به طول انجامیده است یا موارد قبلی هرگز رعایت نشده اند؟

سفارش پروژه دانشجویی

منابع تحقیق به چه صورت باید گزینش شود؟

ایده هایی درباره هدف تحقیق

5روش برای اعمال روشهای مدیریت پروژه در مدرسه شما

، ,مدیریت ,های ,پروژه ,مدرسه ,کنم ,در مدرسه ,مدیریت پروژه ,بیش از ,پروژه در ,را در

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی استاد شهریار ذن ذهن هنوز سال 61 هجری است ... »»» خلیل عقیلی فرج باربری ورامین - 09300929126 وبلاگ راه حقیقت دانستنی فایل های پیش دبستانی مدرس زیست شناسی (دبیر زیست شناسی) . آل شاپ